Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Dostawa

    Dostawa
Mokra karma dla kotów
Mokre karmy dla kotów - najlepsze puszki i saszetki sklep

Mokra karma dla kotów

Dzięki niezwykłemu aromatowi, smakowi oraz wilgotności pokarm ten jest niezwykle lubiany przez mruczących pupilów. Najlepsze mokre karmy dla kotów i kociąt z naszego sklepu dostępne są w puszkach bądź saszetkach. Przygotowaliśmy również korzystne zestawy składające się m.in. z 12 czy też 24 sztuk.

Mokra karma dla kota ze sklepu Nakarm Pupila

Pokarm tego typu dostępny jest w wielu wersjach smakowych. Przygotowaliśmy dla Twojego pupila puszki bogate w mięso z drobiu, tuńczyka, wołowiny i wielu innych, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą opcję, odpowiadającą gustowi mruczka. Mokra karma dla kociąt i kotów, dzięki temu, że zawiera do 75% wody, sprawia, że pupil nie musi uzupełniać jej braków poprzez dodatkowe picie kilku porcji wody dziennie z miseczki.

W celu zachęcenia czworonoga do zjedzenia całego podanego pokarmu możesz go również uprzednio pogrzać, dzięki temu jedzenie jest bardziej aromatyczne i atrakcyjne. W pozostałych kategoriach naszego sklepu znajdziesz również przysmaki dla swojego pupila, które również możesz dodać do posiłku.

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku