Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Dostawa

    Dostawa
Karmy dla szczeniąt
Suche karmy dla małych psów, szczeniąt i suk karmiących

Karmy dla szczeniąt

Pojawienie się w domu nowego czworonożnego członka rodziny to bardzo ważny moment, który wiąże się również z pewnymi przygotowaniami, w tym m.in. doborem właściwej diety. Najlepsze karmy suche dla szczeniaków muszą być dostosowane do mniejszych pyszczków oraz oczywiście indywidualnych potrzeb danego czworonoga. W naszej ofercie znajdziesz smakowite chrupki, które mały pies bez problemu pogryzie.

Karmy suche dla szczeniaków – różnorodne rodzaje

Oferowany przez nas pokarm dla małych czworonogów dostępny jest w różnych wersjach zarówno pod względem producenta, jak i rodzaju czy też gramatury. Warto pamiętać, że młode psy muszą jeść częściej niż dorosłe (nawet 5 – 6 razy dziennie), dlatego też wybierając odpowiednie jedzenie, dobrze jest również zwrócić uwagę na wielkość opakowania – tak, aby dostosować ilość jedzenia do wieku i wagi szczeniaka, a jednocześnie móc zachować trwałość oraz świeżość chrupek.

Najlepsze suche karmy dla psa z naszego sklepu zapewnią młodym czworonogom smaczny i zrównoważony posiłek. Oczywiście, jeśli masz pytania lub nie wiesz, co jaki pokarm się zdecydować, to zachęcamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku