Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Dostawa

    Dostawa
Przysmaki dla kotów
Przysmaki dla kotów, naturalne, zdrowe, zabawki

Przysmaki dla kotów

Mogą być ciekawym urozmaiceniem karmy pełnoporcjowej. Przygotowaliśmy dla Twojego mruczka różnorodne smaczki, które możesz mu podawać m.in. w nagrodę. Znajdziesz tu przysmaki dla kotów w różnych wersjach w tym naturalne, czyli zrobione np. z suszonego mięsa kurczaka. Produkty te mają różne formy takie jak krem, paski czy też półwilgotne chrupki. Poza tym niektóre wspierają zdrowe procesy u czworonogów takie jak odkłaczanie.

Smaczne przysmaki dla kotów

Smaczki w zależności od rodzaju mogą być podawane mruczkom w każdym wieku. Ponadto dostępne są w różnych wersjach pod względem tekstury oraz smaku. Czworonogom mającym problem z gryzieniem można poddawać produkty w kremie. W naszym sklepie znajdziesz np. naturalne przysmaki dla kota od Arquivet od wiele innych produktów. Przygotowaliśmy również zabawki, do których można włożyć ulubione smaczki pupila.

Zadbaj o samopoczucie i zdrowie swojego futrzaka, dobierając produkty dostosowane do jego potrzeb. Nie wiesz jakie smaczki wybrać a może szukasz dla niego zabawki? Z przyjemnością Ci pomożemy!

Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku